O NAS

EMCEK to firma w pełni oddana tworzeniu doskonałych rozwiązań. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla przemysłu, budownictwa, jak i dla klienta detalicznego. Niezależnie od tego, jakie są Twoje potrzeby związane ze spawaniem, gięciem, cieciem, wykrawaniem, wypalaniem, zapraszamy! Skontaktuj się i powiedz, czego szukasz. Z pewnością znajdziesz na tej stronie praktyczne informacje i szereg pomocnych usług. Naszą pasją jest tworzenie rozwiązań, które pomagają klientom w osiąganiu własnych sukcesów!

MASZYNY, NA KTÓRYCH PRACUJEMY

 • Maszyna do gięcia rur i profili z dociskiem hydraulicznym Cormak HRBM50HV

  giętarka do rur i profili z dociskiem hydraulicznym
 • Prasa Krawędziowa Amada HFE M2 – 1500 kN nacisku, długość 3000 mm.
  Pracuje z siedmioma osiami, sterowana CNC.

  gięcie blach
 • Spawarki Kempii MIG, TIG. Profesjonalny stół spawalniczy 1,5x3 m

  spawarka
 • Tokarka – obróbka materiału do 1,5m

  tokarka
 • Laser światłowodowy Fiber firmy Bodor P3015

 • Wykrawarka CNC HACO Omatic 130

DLACZEGO MY?

TERMINOWOŚĆ

Zawsze podchodzimy rzetelnie do określenia terminów wykonywanych usług. Posiadamy wykwalifikowaną grupę ślusarzy i monterów, specjalistyczny sprzęt, flotę samochodów dostawczych - wszystko czego wymaga profesjonalnie wykonana usługa.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Szeroki wybór maszyn oraz doświadczona kadra umożliwia nam realizację większości zamówień, zapewniając wszechstronne usługi z zakresu obróbki metali.


SZYBKOŚĆ WYKONANIA

Dzięki nowoczesnym maszynom, przeszkolonej kadrze i doskonałej organizacji pracy jesteśmy w stanie zapewnić krótkie terminy wykonania usług.


JAKOŚĆ USŁUG

Nowoczesny park maszynowy oraz nasza dokładność są gwarantem wykonania elementów o najwyższej jakości i trwałości.

KONKURENCYJNE CENY

Niezależnie od wielkości projektu - zachowując najwyższy standard wykonania i terminowość - dbamy także o to, aby nasze usługi były atrakcyjne cenowo.

ZAMÓWIENIA SPECJALNE

Zdobyte doświadczenie i wiedza pozwala nam na wykonanie niestandardowych elementów konstrukcji dopasowanych do indywidualnych wymagań klienta.