O nas

jesteś w dobrych rękach!

o naszej firmie

EMCEK to firma w pełni oddana tworzeniu doskonałych rozwiązań. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla przemysłu, budownictwa, jak i dla klienta detalicznego. Niezależnie od tego, jakie są Twoje potrzeby związane ze spawaniem, gięciem, cieciem, wykrawaniem, wypalaniem, zapraszamy! Skontaktuj się i powiedz, czego szukasz. Z pewnością znajdziesz na tej stronie praktyczne informacje i szereg pomocnych usług. Naszą pasją jest tworzenie rozwiązań, które pomagają klientom w osiąganiu własnych sukcesów!

Odtwórz wideo

rzetelna współpraca

Dlaczego my?

terminowość

Zawsze podchodzimy rzetelnie do określenia terminów wykonywanych usług. Posiadamy wykwalifikowaną grupę ślusarzy i monterów, specjalistyczny sprzęt, flotę samochodów dostawczych – wszystko czego wymaga profesjonalnie wykonana usługa.

kompleksowość

Szeroki wybór maszyn oraz doświadczona kadra umożliwia nam realizację większości zamówień, zapewniając wszechstronne usługi z zakresu obróbki metali.

SZYBKOŚĆ WYKONANIA

Dzięki nowoczesnym maszynom, przeszkolonej kadrze i doskonałej organizacji pracy jesteśmy w stanie zapewnić krótkie terminy wykonania usług.

jakość usług

Nowoczesny park maszynowy oraz nasza dokładność są gwarantem wykonania elementów o najwyższej jakości i trwałości.

konkurencyjne ceny

Niezależnie od wielkości projektu – zachowując najwyższy standard wykonania i terminowość – dbamy także o to, aby nasze usługi były atrakcyjne cenowo.

 

zamówienia specjalne

Zdobyte doświadczenie i wiedza pozwala nam na wykonanie niestandardowych elementów konstrukcji dopasowanych do indywidualnych wymagań klienta.

0
KLIENTÓW
0
PROJEKTÓW
0
KM SPAWÓW
0
PRACOWNIKÓW